Українцям розповіли коли та в яких областях відключатимуть електроенергію

У Міністерстві енергетики заявили про масштабні відключення електроенергії та опублікували графіки відключень. Даний процес торкнеться всіх областей нашої країни. У кожному регіоні створені свої графіки знеструмлення певних вулиць і навіть цілих населених пунктів. Інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства енергетики в соціальній мережі Facebook.

Разом з тим наголошується дані графіки не мають нічого спільного з віяловими відключеннями електроенергії в країні, про які останнім часом тільки й говорять.

Графіки відключень, який опубліковані на сайті, пов'язані з ремонтом електромереж, яку проводять оператори системи розподілу. Ремонти проводитимуться згідно з планом. Вони не пов'язані з віяловими відключеннями струму внаслідок нестачі електроенергії в Україні.

Графіки відключення складають і затверджують в кожному РЕМ і обленерго і враховують свої кадрові, фінансові та технічні можливості, пору року і погодні умови. Не дивно, що велика частина робіт припадає на теплу пору року, проте не завжди всі плани вдається здійснити саме коли тепло.

У Міністерстві енергетики зазначають, то для капітельного та поточного ремонту електрообладнання, Чищення трас ліній електропередач необхідно на час знеструмлювати електромережі та електрообладнання.

Варто відзначити, що можливо ще й аварійне знеструмлення мереж, які відбувається у зв'язку з погодними катаклізмами і їх неможливо передбачити. Однак в нашій країні вистачає непередбачених ситуацій, незважаючи на природні фактори.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили чому майбутньої зими можуть спостерігатися віялові відключення електроенергії і назвали причину.

Також повідомляв Новинар, що деякі громадяни змушені будуть доплачувати за опалення за минулі роки.

Ще писав Новинар, що деякої категорії споживачів знизили тариф на блакитне паливо, в чому причина.