Невелике потепління прогнозується на 13 листопада

У суботу, 13 листопада по всій території країни прогнозується відносно сонячна погода з невеликою хмарністю, та й до того ж великих морозів в цей день не прогнозується. Про те, якою саме буде погода, стало відомо з інформації, опублікованої на сайті Укргідрометцентру.

Отже, вже 13 листопада в північних областях України погода буде ясною, але з невеликою хмарністю. Опадів, як таких, в цей день не прогнозується. Температура повітря вдень становитиме + 5, місцями максимум +7 градусів. Однак вночі стовпчики термометрів знизяться до -1.

У південних регіонах країни також ясно і без опадів. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до + 7, місцями +9 градусів. А ось вже вночі температура повітря знизиться і градусники опустяться до нуля. Однак місцями буде невеликий "плюс", тобто градусники покажуть від +2 до +5.

У західних областях України 13 числа погода буде ясною і досить-таки не холодною. Денна температура складе близько + 8 градусів. А ось вночі стовпчики термометрів опустяться нижче нуля, а місцями навіть покажуть -5, -7 градусів.

У східних регіонах країни в цей день прогнозується така ж погода, як і в інших областях України. Вдень градусники покажуть + 6, місцями +8. Вночі ж похолодає, тому стовпчики термометрів знизяться до +1, а місцями до -1.

У центральних регіонах України та в столиці 13 числа погода буде ясною, проте з невеликою хмарністю. Опадів не прогнозується. Вдень градусники піднімуться до + 7 максимум, ну а вночі опустяться до -1.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили, що буде з цінами на соняшникову олію.

Також повідомляв Новинар, що ціна на цукор продовжує зростати та може досягти позначки 40 гривень за кілограм.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза подорожчала популярна крупа.