Прогноз погоди по всіх регіонах України на 14 Листопада

У неділю, 14 листопада, по всій території України прогнозується ясна, проте не стабільна погода, оскільки температурні гойдалки будуть давати про себе знати. Місцями, температура повітря вдень підніметься до +10, а вночі, як зазвичай, прогнозується "мінус". Відомо про це стало з інформації, опублікованої на сайті Укргідрометцентру.

Отже, що стосується північних регіонів країни, то там 14 листопада буде сонячна з невеликою хмарністю погода. Стовпчики термометрів вдень піднімуться до + 5 градусів. А ось вже вночі опустяться до -1.

У південних областях України в цей день погода також буде ясною і відносно не холодною. Вдень градусники піднімуться до + 8, а місцями навіть до +10 градусів. Проте вже вночі прогнозуються зниження температури повітря до + 1 градуса.

У західних регіонах країни 14 числа також прогнозується відносно ясна погода. Вночі градусники покажуть -1, а ось вже вдень піднімуться до +6 градусів.

У східних областях України теж сонячно і без опадів. Вночі градусники опустяться до -3, проте вже вдень потеплішає до +6, місцями +7 градусів.

Що стосується центральних регіонів країни, а також столиці, то там 14 листопада погода буде ясною і без опадів. Вночі стовпчики термометрів опустяться до -1. А ось вже вдень потеплішає до + 6 градусів.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили, що буде з цінами на соняшникову олію.

Також повідомляв Новинар, що ціна на цукор продовжує зростати та може досягти позначки 40 гривень за кілограм.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза подорожчала популярна крупа.