У курятині з Польщі виявлено небезпечний збудник інфекції

В Україну завезли курятину, яка була заражена сальмонелою. Небезпечний продукт вдалося виявити близько тонни в Одеській області і не виключено, що ще якась частина могла опинитися на прилавках в західній області нашої країни. Інформацією ділиться РБК-Україна.

В нашу країну була доставлена партія курятини з сусідньої країни - Польщі, в якій вдалося виявити небезпечну бактерію Salmonella Enteritidis. Варто відзначити, що даний збудник викликає небезпечне інфекційне захворювання — сальмонельоз, який в рідкісних випадках призводить до смертельного результату.

Як вдалося з'ясувати, заражене м'ясо курятини потрапило на територію нашої країни від польського постачальника AMP Logistika з польського міста Плоньськ. Небезпечної продукції в Україну було доставлено близько 1 600 кілограмів.

В Одеській області було виявлено та вилучено з магазинів більше тонни курятини. Разом з тим в Держпродспоживслужбі відзначають, що частина даного продукту могла виявитися не тільки в Одеському регіоні, а й на Волині, адже в Луцьку знаходиться підприємство-замовник, яке займалося отриманням вантажу.

Як відомо, сальмонельоз - це один вид з харчових отруєнь, інфекційне захворювання, яке викликає збудник Salmonella Enteritidis. Зараження найчастіше здійснюється під час вживання в їжу несвіжих продуктів, заражених цією бактерією.

Хвороба розвивається протягом 6-72 годин і характеризується ураженням шлунково-кишкового тракту. Можлива блювота, діарея, підвищення температури тіла, нудота. Не виключена гострий біль в животі і загальна слабкість. В результаті зневоднення можливий смертельний результат.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні стрімко зросли ціни на популярну кашу.

Також повідомляв Новинар, що незважаючи на відмінний урожай соняшнику, ціни на соняшникову олію лише ростуть і стало відомо якими вони будуть взимку.

Ще писав Новинар, що українські супермаркети продеморнстрували ціни на популярні крупи.