Вартість сала в Україні зростає з неймовірною швидкістю

У нашій країні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування, в тому числі крупи й м'ясо. Тепер же ціни на сало піднялися до рекордних позначок. Інформацією ділиться Обозреватель.

Вартість солоного сала в Україні досягла рекордних позначок. Тепер же за один кілограм солоного сала доведеться українцям віддати 185 гривень, замість 145 гривень, як у вересні. Ціна на сало зросла на 40 гривень.

Стрімко ціни поповзли вгору ще в жовтні, коли вартість збільшилася відразу на 20 гривень або ж на 13%, а ще одне подорожчання відбулося вже в період з жовтня по листопад. Ціна також зросла на 20 гривень або ж на 11%.

Варто відзначити, що вартість солоного сала в поточному році досягає самих рекордних відміток, за останні роки. Разом з тим ростуть цінники й на домашньому салі, правда не так стрімко.

На сьогодні його вартість становить 134,6 гривні за кілограм. При цьому варто відзначити, що ціна на одну гривню менше, ніж була в жовтні, однак на 28 гривень більше, ніж на початку поточного року.

Експерти запевняють, що вартість сала незабаром, може знизитися. На це вплине зниження цін на свиней забійних кондицій. Як і в попередні роки в середині осені відзначається здешевлення свиней і відчутний тиск імпорту на ціни всередині ринку. Можливо, українським виробникам доведеться знижувати ціни на свиней.

Якщо говорити про подорожчання, то в Україні в поточному році подорожчало практично все, крім фруктів, взуття та одягу. Найбільше зросла в ціні Комуналка - на 18,8%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні ростуть ціни на соняшникову олію і фахівці сказали, що буде з цінами поточної зими.

Також Новинар повідомляв, що в Україні дорожчає популярний овоч прямо на очах, тому краще закупитися прямо зараз.

Ще писав Новинар, що в курятині, доставленій з Польщі був виявлений небезпечний збудник інфекційного захворювання.