Українським пенсіонерам розповіли, скільки грошей було спрямовано на фінансування пенсій у листопаді

У Пенсійному фонді України продовжують і далі фінансувати пенсійні виплати листопада, згідно із затвердженим графіком. Про долю пенсій українських пенсіонерів розповіли в прес-службі відомства на сторінці в соціальній мережі Facebook. Там була розміщена інформація про суму, яка була виділена на фінансування пенсій.

На 9 листопада Пенсійний фонд України, згідно із затвердженим графіком, продовжує фінансування пенсій листопада.

На пенсії було спрямовано 1,7 мільярда гривень. А що стосується загальної суми, то в цілому було забезпечено на пенсії 15,3 мільярда гривень.

Свої пенсійні виплати громадяни похилого віку зможуть отримати у встановлену пенсіонерам дату відповідно до встановленого порядку. Відзначається, що отримати свої виплати українці зможуть отримати без будь-яких затримок і у встановлений термін.

Варто нагадати, що вже через кілька тижнів, з приходом грудня очікується перерахунок пенсійних виплат, завдяки чому пенсії громадян похилого віку будуть трохи вище. Перерахунок відбудеться у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати.

Таким чином в одержувачів максимальних пенсій пенсії зростуть на 800 гривень, а ось ті, хто отримує мінімальні виплати, зможуть розраховувати лише на додаткові 80 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що у деякої категорії українських пенсіонерів зростуть пенсійні виплати до 20 000 гривень, хто опинився в категорії щасливчиків. 

Також повідомляв Новинар, що міністр соціальної політики розповіла, що індексація пенсійних виплат буде проходити за новими правилами з приходом 2022 року.

Ще писав Новинар, що з першого січня українці нараховуватимуть пенсії у розмірі 7 800 гривень.