В Україні стрімко зростають ціни на соняшникову олію

Ціни в Україні стрімко зростають на всі продукти, в тому числі й на соняшникову олію. Як стало відомо, що незабаром його ціна може досягти 100 гривень за літр. Відбудеться таке підняття цін на продукти та соняшникову олію через те, що дорожчає не тільки газ, а й Електрика, а це і є, як то кажуть, перші фактори та причини подорожчання. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі ubr.

Отже, як зазначив власниць кампанії "Градолія", Станіслав Таршин, який також є членом "Української Ради бізнесу", що через різке зростання ціни на газ і електрику, яке відбулося восени, поточного року, подорожчають і інші продукти.

Експерт підкреслив, що збільшаться ціни на соняшникову олію майже у 2,5 рази. Тобто, згідно з прогнозами фахівця через підвищення цін на електрику і газ, зростуть ціни на 5-10%.

Крім того, як додав Таршин, що ускладнюється ситуація також і подорожчанням складових таких виробництв, а саме, гексанового розчинника. Фахівець наголошується, що при цьому, ростуть стрімко ціни абсолютно на всі продукти, а також, зокрема і на транспортування і на матеріали, ну і також на запасні частини.

Привести це все, на жаль, може не тільки до зниження обсягів виробництва, а й до втрати виробниками України частки світового ринку.

Відзначається, що за словами Таршина, змінити дану ситуацію, яка склалася, можуть ті підприємства, у яких вийде модернізувати своє виробництво. Мова також йде і про вироблення електроенергії з біогазу, для якого сировиною може бути лушпиння.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна, додаткова графа.

Ще Новинар повідомляв, що українці переплачують за блакитне паливо величезні суми у зв'язку з підвищенням абонплати.

Також писав Новинар, що громадянам розповіли, якої категорії знизили тариф на газ і що потрібно зробити, щоб платити менше.