Прогноз погоди від синоптиків на весь тиждень

Згідно з прогнозом синоптиків, вже цього тижня українцям варто очікувати не тільки різке похолодання, а й морози до -10 градусів. Причому похолодало ще кількома днями тому, проте чим далі, тим стає ще холодніше, а морози сильніші. Про те, якою саме буде погода Цього тижня, відомо стало з інформації, опублікованої на сайті Укргідрометцентру.

Отже, згідно з прогнозами синоптиків, погода протягом усього тижня буде холодною і нестабільною. Прогнозуються дощі, а також різкі перепади та скачки температур. Крім того, з 19 листопада, на їхню думку, в Україні почнеться період дощів. Хоча на сьогодні жителі всіх областей країни відчули значне зниження температури, а також нічні морози. Відзначається, що стовпчики термометрів опустяться вже до -10 градусів вночі, а ось вдень поки що буде "плюсова" температура, якщо бути точніше, то від +5 до +7 градусів.

Сьогодні, 15 листопада, синоптики прогнозують по всій території України холодну погоду, проте найтепліше буде в західних і південних регіонах країни. Там вдень градусники покажуть максимум до + 10.

Що стосується столиці, то сьогодні киянам варто очікувати вдень не вище + 6, а ось вночі стовпчики термометрів опустяться всього лише до +1. В інших областях України тиждень почнеться з температури в +3, максимум + 6 градусів. А ось вже вночі прогнозуються морози до -5 градусів.

Суха, але дуже прохолодна погода буде у вівторок, 16 листопада, оскільки градусники вдень опустяться до +1, +3 градусів в центральних і східних регіонах. А ось вночі там прогнозуються морози до -6 градусів. У південних областях України вдень + 5, а вночі -4 градуси. У північних - вдень + 2, вночі мороз до -5. А ось у столиці 16 числа вдень прогнозується + 4, проте вже вночі до -6 градусів.

Коливатися температура повітря буде у всіх регіонах країни не тільки 17 числа, а й в інші дні. Протягом дня опадів не прогнозується, проте вночі варто очікувати значного похолодання. У східних областях прогнозується не тільки похолодання, а й нічні морози до -10 градусів. У південних областях градусники покажуть -5. У столиці прогнозується похолодання до + 4 вдень і до -6 вночі. Найтепліше, згідно з прогнозом, буде саме на Закарпатті, там стовпчики термометрів піднімуться до + 9 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна, додаткова графа.

Ще Новинар повідомляв, що українці переплачують за блакитне паливо величезні суми у зв'язку з підвищенням абонплати.

Також писав Новинар, що громадянам розповіли, якої категорії знизили тариф на газ і що потрібно зробити, щоб платити менше.