Курс американського долара наближається до рекордних позначок, скільки доведеться віддати за валюту

В Україні в поточному році американська валюта демонструє рекордно низьку вартість. Згідно з інформацією, курс американського долара в найближчий тиждень досягне позначки 26 гривень, проте не виключено, що вперше за півтора року його вартість опуститися нижче психологічної позначки. Інформацією ділиться Оглядач.

Більшість експертів запевняють, що вартість іноземної валюти протягом найближчого тижня буде змінюватися, але незначно. Зазначається, що Національний банк не допустить ще більшого падіння долара, адже регулятор зобов'язаний його стримувати.

Деякі аналітики стверджують, що курс продовжить коливання в межах 20 копійок і не знизиться нижче позначки 26 гривень. Але деякі фахівці впевнені, що Долар все ж опуститися нижче психологічного рівня.

Учасники ринку залишаються в розгубленості, адже вартість американської валюти повинна піти вгору і до цього є готовність, але в той самий час на валютному ринку немає покупців, які могли б вплинути на попит валюти.

На ділову активність значною мірою вплинула пандемія коронавірусної інфекції та складна ситуація на енергетичному ринку.

Відзначається ще й те, що інфляція в Україні сповільнилася і тепер становить 10,9% в річному численні. Головною причиною є те, що знизилися ціни на продукти харчування та адміністративно регульованих товарів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що фахівці перерахували марки б/в автомобілів, які можна купити в межах п'яти тисяч доларів.

Також розповідав Новинар, що в Україні стрімко зросту ціни на продукти, в тому числі і на цибулю, тому краще заздалегідь запастися.

Ще Новинар писав, що українські супермаркети опублікували ціни на крупи тих висот досягли популярні каші.