Контролювати споживання картоплі необхідно людям, які мають високий кров’яний тиск. Їм не варто з'їдати більш як чотири порції на тиждень. 

Таку заяву зробила відома британська лікарка дієтологиня Сара Брюер, пише видання Express.

Вона пояснила, що високий кров’яний тиск характеризується постійно інтенсивним впливом крові на стінки артерій. Подібний прес поступово змушує артерії тверднути і звужуватися, а серцю доводиться більше працювати для перекачування крові по тілу. Це збільшує схильність людини серцевого нападу.

Ціни на продукти, скріншот: YouTube

Доктор Брюер розповіла, що велика кількість картоплі в раціоні може посилювати дану проблему. Тому людям, які вже мають високий тиск краще їсти картоплю менше. Фахівці Гарвардської медичної школи у рамках дослідження виявили, що ризик високого кров’яного тиску (гіпертонії) був на 11% вище в групі активних їдців картоплі.

"Вживання чотирьох або більше порцій картоплі на тиждень пов’язане з підвищеним ризиком гіпертонії", – підкреслила доктор Сара Брюер.

Дієтолог помітила, що картопля після подрібнення і готування здатна отримати вищий глікемічний індекс в порівнянні з іншими овочами. Це означає, що його вживання може спровокувати різке підвищення рівня цукру в крові.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей