Вчені вважають, що мутований коронавірус з Великобританії в рази небезпечніше, ніж його відома рання форма. Саме тому новий штам здатний викликати ще одну "дуже погану" хвилю коронавірусу.

На думку вченого Джеремі Фаррара, фахівці просто не знають, чого можна очікувати від нового штаму, пише Science.

"Одне занепокоєння полягає в тому, що варіант коронавірусу B. 1.1.7 тепер стане домінантним, глобальним з його вищою передачею. Він викличе ще одну дуже, дуже погану хвилю", - попереджає фахівець.

Коронавірус в Україні

Через поширення нового вірусу багато країн почали прискорювати видачу вакцин або обговорювати схеми дозування, які можуть швидко захистити більше людей. 

"Я відчуваю, що зараз ми знаходимося в іншій ситуації, коли велика частина Європи сидить і дивиться. Я дуже сподіваюся, що на цей раз ми зможемо зрозуміти, що це наш ранній дзвінок, і це наш шанс випередити цей варіант", - сказала журналістам Вірусолог Емма Ходкрофт з Базельського університету.

За словами епідеміолога та доцента Лондонської школи гігієни та тропічної медицини Адама кухарського, близько 15% людей, інфікованих в Англії, продовжували отримувати позитивні результати тестів у порівнянні з 10% інфікованих іншими варіантами.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей