У Львові та області циркулює новий штам вірусу, який мутував. Медики вже дали йому назву – B 1.1. Відомо, що він родом також, як і перший штам з Китаю.

Головний епідеміолог Львівської області Наталія Тимко на брифінгу 12 січня розповіла, що у Львівській області вже було зафіксовано мутований штам коронавірусу. Про це повідомляє "Суспільне".

Проте в лабораторному центрі області немає можливості визначити вид або штам захворювання і всі позитивні результати відправляють у Центр громадського здоров'я, щоб встановити тип вірусу, додала вона.

Вакцинація від коронавірусу

Зараз вже відомо про п'ять штамів коронавірусу, які циркулюють на території України. Епідеміолог зазначає, що далеко не всі пацієнти з симптомами захворювання звертаються до лікарів, особливо в період свят. У них може бути невстановлений COVID-19. У Львівській області очікують постачання вакцин від коронавірусу і першими щеплення отримають медики.

"Пацієнту з будь-яким симптомом ГРВІ слід проходити ПЛР-дослідження. Так він, в тому числі убезпечить оточення. Якщо виявиться, що людина хвора, людям, які з нею контактували, потрібно два тижні перебувати на самоізоляції", - зазначила фахівець.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей