Лікарі попередили про те, що кавуни можуть бути небезпечні для здоров'я

Багато людей з нетерпінням чекають середини літа для того, щоб досхочу поласувати кавунами. Дійсно, популярність цих ягід (з точки зору ботаніки, кавун є саме ягодою) дуже висока. Однак зловживати цими солодкими і соковитими плодами не варто, повідомляти сайт Livesciense.

Щоденне вживання кавунів в їжу загрожує неприємними наслідками - розладом шлунка. У цьому винна фруктоза, якої дуже багато в кавунах, а організм людини, як показали дослідження, здатний засвоїти не більше одного грама цієї речовини на добу. Якщо фруктози більше, в кишківник вона просто не всмоктується - замість цього бактерії, які живуть в кишківнику, метаболізують її, що вже загрожує такими неприємними речами, як діарея і метеоризм.

До того ж вченим вдалося довести, що непомірна пристрасть до кавунів може викликати мігрень у 30% завзятих любителів цих ягід. Точна причина, через яку виникає ця проблема, неясна, проте медики встановили взаємозв'язок між кавунами і порушеннями процесів метаболізму глюкози в головному мозку. Примітно, що викликати мігрень можуть і деякі інші фрукти - наприклад, банани, апельсини, банани і виноград.

Разом з тим в невеликих кількостях (кілька скибочок на день) кавуни абсолютно безпечні. Більш того, завдяки вмісту в них вітамінів і антиоксидантів, вони можуть бути корисними для здоров'я. І, нарешті, кавун відмінно підійде в якості легкого "перекусу" тим людям, які прагнуть скинути вагу і сидять заради цього на дієті.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що дієтологи перерахували дуже популярні, але зовсім не корисні продукти. 

Також раніше Новинар повідомляв про те, що картопля, на думку медиків, є справжньою отрутою для деяких людей.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що лікарі попередили про шкідливі властивості мандаринів.