Новий фільм з Оленою Кравець

Популярна українська артистка і учасниця студії" Квартал 95" Олена Кравець, вже відновилася після нещасного випадку, під час якого зламала ногу. Тепер вона продовжує радувати своїх шанувальників новими виступами. Але це ще не все, адже нещодавно, Олена кардинально змінила імідж і обзавелася новою "сім'єю", для зйомок нового фільму.
 
Про це стало відомо з нових публікацій фан-клубу Олени Кравець в мережі Instagram.
Фан-клуб опублікував кілька постів, на яких зірка "95 кварталу" в перерві між зйомками відпочиває зі своїми колегами.
На першій публікації гумористка позувала в кадрі з двома дітьми, а також з новим названим чоловіком, який був значно вище артистки.
Як виявилося, наразі проходять зйомки нового фільму. На жаль, поки що не було офіційної інформації, яка розкривала б якісь деталі. Єдине, про що відомо, що фільм знімають для каналу "Україна".
Крім нової сім'ї артистки ми можемо спостерігати за її незвичайним іміджем і як проводяться перерви між дублями.
На одній з публікації ми бачимо, як для всієї знімальної групи накрили стіл, він знадобився для деяких сцен у фільмі, але після того, як їх вже відзняли вся група вирішила що можна і поїсти. Голодна Олена Кравець не змогла дотримуватися дієти при такому бенкеті та вирішила скласти компанію.

Далі були опубліковані фотографії перед початком зйомок, на яких Олена записує відео і робить селфі. Фанати підписали цю публікацію "з Богом..."