У Києві виступить легендарний гурт "Кіно"

Легендарна і всім відома група "Кіно", виступить у повному складі 24 вересня 2021 року в київському Палаці Спорту. Група, яка розпалася десятки років тому вирішила возз'єднатися і порадувати вірних фанатів.

Незабаром возз'єднана група виступить на великій сцені для того, щоб разом зі своїми фанатами поностальгувати і згадати знамениті хіти Віктора Цоя, такі як: "зірка, на ім'я Сонце", а також "Зозуля".

Шанувальники групи "Кіно" скоро побачать, якими стали концерти відомої рок-групи через тридцять років. Найголовнішою ідеєю даного проекту є бажання відродити та вдихнути нове життя в музику, яку слухали багатьма поколіннями.

Зазначимо, що склад, який виступатиме восени, знайомий для кожного. Адже на сцені гратимуть два басисти групи "Кіно", які грали спочатку ще при заснуванні колективу - це Олександр Титов, А також Ігор Тихомиров, і легендарний гітарист - Юрій Каспарян.

Найцікавіше це те, що на концерті в Києві заспіває сам Віктор Цой. Головною родзинкою основної програми став голос фронтмена "кіно", який зацифрувати з оригінальним багатоканальними записами.

Квитки доступні вже зараз, ціна на сайті заявлена від 500 гривень, але якщо подивитися є квитки й набагато дорожче. Наприклад, квиток у фан-зону біля сцени коштують 1 700 грн, віддалена - 1200. Є квитки на балконах, ціна яких досягає до 4 000 грн.

Зауважимо, що для фанатів ця знаменна подія стане чимось відмітним, адже ніхто не очікував возз'єднання групи, особливо за такий довгий час після її розвалу. 

Всі шанувальники будуть тільки раді що зможуть знову почути "кіно" у всьому складі, адже це не просто музика, а пісні які зачепили кілька різних поколінь в ряд.

Для того, щоб відтворити Віктора Цоя, довелося витратити чимало часу для створення концертного фільму, який буде супроводжуватися виступом і світломузикою.

На концерті Віктор Цой буде на головних екранах, з цього буде ілюзія того, що фізично співак зі своїми слухачами. Але для кожного, хто захоплений його творчістю він завжди залишиться живий, принаймні в їхніх серцях. 

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Злата Огневич опублікувала промо-ролик шоу"Холостячка".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Настя Каменських відмовилася від дієт і заявила, що більше не буде суворою до себе.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Королева ночі" Олі Полякової більше не з'явиться на сцені.